Hakkımızda

1982 yılından bu yana Organizasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız tecrübesi ve bilgi birikimiyle 2007 yılından itibaren YK Çadır Organizasyon adıyla çadır kiralama hizmetlerini vermeye başlamıştır. YK Çadır kullandığı ürünlerin kalitesi ve profesyonel hizmet anlayışıyla çok kısa zamanda pazar lideri konumuna gelerek Türkiye'nin en prestijli ve en büyük organizasyonlarına imza atmıştır.

Güvenli, kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş Kenan YILDIRIM önderliğinde kurulmuş olan firmamız her geçen gün hızla büyümektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik, en iyi hizmeti vermek, en kaliteli ürünleri sunmak ve en iyi desteği sağlamak misyonumuzdur.

ÇADIR KİRALAMA

Neden Kiralama

Davet çadırı kimi zaman tepesi en sevdiğiniz renkte upuzun kumaşlarla kaplı kocaman bir çadır salon, kimi zaman da en özel günlerinizde sizi yağmurdan koruyacak ama manzaranın tüm güzelliğiyle baş başa bırakacak şeffaf bir kiralık çadır

Kullandığımız teknik malzemede her zaman kaliteye, dayanıklılığa son derece önem vermekteyiz. Fuar çadırları, fabrika şirket açılış çadırları, piknik çadırları ramazan iftar çadırları, düğün çadırları, temel atma tören çadırları, yağmurdan veya güneşten koruma amaçlı ufak organizasyonlarda kullanılabilecek yaratıcı otağ kubbeli ya da gün batımı çadırlar, sizlere sunduğumuz örneklerden bazılarıdır.

Manzaradan uzak kalmak istemediğinizde, şeffaf uygulamalarımızla; karanlık ortam gerektiren organizasyonlarınızda ise blackout branda kullandığımız kiralık çadırlarımızda sizler için en konforlu alanları oluşturuyoruz.

Açılış
Düğün
Etkinlik
Protokol
Tören
Fuar
Satış
Festival & Konser

Planladığınız organizasyonun detaylarını bizlerle paylaşın ve gelin en uygun kiralık çadır uygulamasını sizler için bizzat hazırlayalım. Yürüme yolu çadır, sekizgen çadır, top çadır, kubbeli çadır, gün batımı çadırlar gibi farklı çeşitlerimizin biri veya birkaçını birleştirerek özel günlerinizde hem ortama farklı bir hava verin hem de herkes için rahatlığı seçin.

Kiralık Çadır

Kiralık çadır, geçici yapı ve aksesuarlar ile geniş ve bol seçenekler…

Tasarım & İnovasyon

Benzersiz ileri teknoloji ve materyal kullanılarak hızlı, ekonomik, sürekli inovasyon.

Uzman Çözümler

Rakipsiz fiyatlar, uzman kadro, özel çözümler ile farklı kiralama seçenekleri