Outlet Satış Çadırı

Outlet Satış Çadırları

Outlet çadır, geçici sergi alanları oluşturmak için kullanılan ürünlerimizdir. Bir mağaza konforunda geçici satış ve tanıtım, alanlarını ihtiyaç duyduğunuz ölçülerde oluşturabilirsiniz. Havalandırma ve iklim koşullarına göre ısıtma, soğutma ekipmanları kurulumu gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kapı ve zemin kaplaması gibi özelliklerde eklenebilir.
Çadırlar modüler olarak kurulmaktadır çadır ölçüsü her bir modülün genişlik ölçüsünü vermektedir. Alüminyum konstrüksiyonlu çadırlarımızın modül aralığı 5 metredir. Çadır beşin katları şeklinde boyutlandırılır.

Biz Kendi Çadırlarımızı Kiralıyoruz!

Kiralık outlet çadırı karşılaştırması Yk Çadır ile çok kolay. Yk Çadır’ın web sitesi ile bilgisayar, telefon ya da tabletinizden rahatlıkla kiralık çadır seçeneklerini kıyaslayıp karşılaştırabilirsiniz. Yk Çadır ilk olarak size hangi tarihlerde, ihtiyaç duyduğunuz kapalı alan miktarı ve ekipman hakkında bilgi alınacak, hangi lokasyonda  kiralık çadır talebiniz olduğunu isteyecektir. Gerekli  bilgiler alındıktan sonra size outlet kiralık çadırı fiyatı ve özellikleri teklif olarak iletilecektir. Türkiye ve dünyanın en güvenilir outlet çadırı kiralama hizmetini en ucuz fiyat teklifini bir arada görebilirsiniz. Şeffaf çadır ya da cam paneli çadır, renkli çadır da branda olarak seçebileceğiniz çadırları ekonomik, ısıtma veya soğutma, zemin kaplamalı görüntüleyebilirsiniz. Çadır kiralamak için firmanızın karşılaştırmasını yaparken fiyat ve performans odaklı sonuçları göz önünde bulundurmak size avantaj sağlayacaktır. Ucuz outlet çadırı kiralama konusunda Yk Çadır’ın ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Özel günler ve prestijli toplatılar için lüks çadırlar süslemeleri arasından da tercihinizi yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre outlet çadırı kiralama fiyatları arasından yapacağınız seçimin ardından, sizin için ideal çadırları size istediğiniz noktada uzman kadromuz aracılığı ile güvenle teslim edilir. Yk Çadır kiralayacağınız outlet çadırı hakkında kiralama imkanını en ucuz fiyatlarla sunar.

Neden outlet satış çadır kiralamalıyım?

Outlet çadırı kiralamanız için birçok sebebiniz var. Hızlı kolay çözüm fırsat çadırı insanların çok daha fazla ilgisini çekiyor ve bir alışveriş festivali havasında yüksek satış rakamlarına ulaşılmasını sağlıyor. Çadırlar ile istediğiniz büyüklükte kapalı alanlara ulaşabiliyorsunuz. Planladığınız kampanya veyahut satış süresi boyunca kiralama yapabiliyorsunuz. Bizim kullandığımız yüksek güvenlikli mühendislik hesaplamaları yapı denetim sürecinden geçmiş yüksek kaliteli çadırlardır. Kiralamasını yapacağınız tüm çadırlar Almanya’dan ithal edilmiştir ve tüm yeterlilik belgelerine sahip çadırlar kiralamaktayız.

Çadırlarımız ekipmanlarıyla tam bir mağaza yapısında müşterilerinize hizmet vermenizi sağlayacaktır. Kiralanan çadırların kaplamaları isteğinize göre panel cam veya baranda hatta outlet satış çadırı özel tasarım brandalarda kaplanarak kampanyalarınızı, markanızın kurumsal kimliğini yansıtıyor olabilir. Siz hayal edin biz geçekleştirelim.

Çadır Kiralama

Çadır Kiralama Organizasyon Hizmetleri İstanbul

Bize hayalinizdeki organizasyonu anlatın sizin için gerçekleştirelim. Kiralık çadır İstanbul 1982’den bu yana gelen tecrübeyle birlikte size özel çadır çözümünüzü birlikte oluşturalım.

Düğün Çadırı

Kiralık düğün çadırı, masalsı bir düğün için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çadırlar.

Özel Organizasyonlar

Özel açık alan organizasyonlarınızda gerekli olan kapalı alan çözümlerini kiralık çadırlar ile giderebilirsiniz.
Geçici güvenli satış alanları oluşturmak için gerekli tüm konforu sağlıyoruz: güvenli giriş çıkış sağlamak için kapı, ısıtma, soğutma… en ucuz fiyatlarla çözümler

Protokol Çadırı

Açılışlarda özel misafirlerinizi ağırlamak için protokol çadırları, podyum, koltuk, sandalye, halı… Tüm ihtiyaçlarınıza en özel kiralık çözümler.

Kermes Çadırı

Kermes çadır veya yöresel satış pazarlarında sizin için en ucuz kiralık çadır fiyatları ve sınırsız seçenekler.

Etkinlik Çadırı

Davet çadırı, parti, kutlama, konser festival çadırları için Türkiye’nin kendi ürün parkuruna sahip en büyük kiralık çadır tedarikçilerinden biriyiz.